Blog

Dla spragnionych, nie tylko latem. Automaty z chłodnymi napojami

Nadchodzącemu okresowi letniemu z pewnością będzie towarzyszyło nieustające pragnienie. Nie każdy jednak nosi przy sobie butelkę wody czy innego napoju. Oprócz tego wysokie temperatury nie pozwalają na zbyt długie utrzymanie przyjemnego chłodu w puszce ulubionego napoju. Właśnie dlatego często decydujemy się na wstąpienie do sklepu po chłodny napój. Jednak zdarza się tak, że potrzebujemy napoju, będąc w biurze, urzędzie czy innym miejscu, które jest oddalone od sklepu. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z automatów z chłodnymi napojami.

Czytaj więcej...

W jaki sposób dystrybutory filtrują wodę?

Dystrybutory wody to różnego rodzaju urządzenia o odmiennej funkcjonalności. Choć kojarzymy je m.in. z wymienną butlą z wodą, to coraz częściej rozwiązanie to znajduje zastosowanie w przypadku wody kranowej. To jedna z najlepszych i najwygodniejszych opcji. Dystrybutor oczyszczający i uzdatniający wodę kranową to korzystne i ekonomiczne rozwiązanie, które dodatkowo jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Czytaj więcej...

Czy jedzenie z automatów jest niezdrowe? Fakty i mity

Automaty z jedzeniem oraz napojami spotykamy na każdym kroku. Trudno znaleźć szkołę, uczelnię, biuro, szpital, dworzec autobusowy czy centrum handlowe, w których nie byłoby chociaż jednego takiego urządzenia. Często sięgamy po jedzenie czy kawę z maszyn vendingowych z konieczności, kiedy nie zabierzemy ze sobą jedzenia do pracy czy szkoły, albo czekamy na pociąg, a w pobliżu nie ma żadnej restauracji. Korzystanie z tego udogodnienia zazwyczaj budzi w nas wyrzuty sumienia, bo to najczęściej słodkie i słone przekąski, ale czy na pewno nie da się kupić czegoś zdrowego w automacie?

Czytaj więcej...

Maseczkomaty jako rozwiązanie dla centrów handlowych

Pandemia koronawirusa spowodowała, że przyszło nam żyć w zupełnie innym świecie niż do tej pory. Beztroskie spotkania ze znajomymi, czy zakupy w zatłoczonych galeriach handlowych, które tak niedawno były normą, jeszcze pewnie przez bardzo długi czas nie będą możliwe. Kolejne wytyczne, normy i obostrzenia, ale też zdrowy rozsądek i strach o własne zdrowie powodują, że zachowujemy dystans społeczny, a niechętnie noszone początkowo maseczki stały się codziennym towarzyszem naszego wyjścia z domu. 

Czytaj więcej...

Jakie przekąski można znaleźć w automatach?

Jedzenie to jeden z najistotniejszych elementów naszego życia. Dostarcza niezbędne do funkcjonowania składniki odżywcze, dodaje energii, jest także źródłem przyjemności. Niestety w dzisiejszych, zabieganych czasach nie zawsze mamy chwilę, by zjeść ze spokojem. Szukamy więc szybkich rozwiązań, które zaspokoją głód bez konieczności odrywania się od codziennych zajęć. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są automaty vendingowe, czyli urządzenia służące do sprzedaży samoobsługowej. Można je znaleźć m.in. na dworcach, w biurowcach, szkołach czy na uczelniach, czyli w miejscach z dużym skupiskiem ludzi, którzy nie mają czasu na celebrowanie posiłków i szukają sposobów na szybkie jedzenie, dodające energii do dalszego funkcjonowania. Korzystają więc z automatów, które już po kilku chwilach oferują wybrane przekąski.

Czytaj więcej...

Pomysł na lunch? Gotowe danie z automatu.

Wszechobecna automatyzacja nie ominęła nawet branży kulinarnej. Automaty vendingowe nie serwują już tylko kawy, wody i chłodnych napojów, ale także szerokie spektrów przekąsek począwszy od batonów i orzeszków, a kończąc na kanapkach, zupkach i wszelkiego rodzaju szybkich daniach. Taki automat to świetne i tanie rozwiązanie, które można wykorzystać w obiektach publicznych. Na rynku jest wiele firm, które oferują wstawienie i obsługę takich automatów na zasadzie outsourcingu.

Czytaj więcej...

Potrzebujesz wody w biurze? Zainwestuj w dystrybutor!

Przepisy BHP wymagają, by pracodawca zapewnił wszystkim swoim pracownikom nieograniczony dostęp do wody pitnej. Nie warto jednak decydować się na kupowanie wody butelkowanej - w ten sposób nie tylko ponosimy wysokie koszty, lecz również przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska i produkcji plastiku. Dlatego warto postawić na proste i praktyczne rozwiązanie, jakim są dystrybutory do wody.

Czytaj więcej...

Rodzaje automatów na napoje i przekąski

Automaty vendingowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Rozróżniamy więc m.in. automaty do napojów, automaty do słodyczy, a także automaty z przekąskami czy automaty z gotowymi daniami. Tym, co je łączy, jest możliwość dokonania transakcji bez konieczności zatrudniania sprzedawcy. Mogą się jednak różnić pod względem konstrukcji, a także przechowywania i wydawania zamówionych produktów. Poniżej przedstawiamy krótką listę automatów najczęściej spotykanych w przemyśle.

Czytaj więcej...

Zasady działania automatów vendingowych

Maszyny vendingowe to nic innego jak zmechanizowane lub mechaniczno-elektryczne automaty sprzedające różnego rodzaju produkty. Umieszczając automaty sprzedażowe w biurze, przede wszystkim zaoszczędzimy na kosztach generowanych przez dodatkowego pracownika, a także zapewnimy zatrudnionym na miejscu osobom szybki i łatwy dostęp do jedzenia lub zimnych i gorących napojów bez względu na porę dnia. Rozwój technologii sprawił, że automaty vendingowe cechują się obecnie coraz większym zróżnicowaniem zarówno pod względem mechanizmów działania, jak i ofert oraz możliwości. Fakt, że działają one nieprzerwanie przez całą dobę i nie wymagają czasochłonnej wycieczki do sklepu, sprawia, że coraz częściej korzystamy z nich na co dzień.

Czytaj więcej...