O firmie

Firma Batex – Instalacja i serwis automatów z jedzeniem i dystrybutorów wody – firma Bartex z jedzeniem i nie tylko

puszki

Firma Batex rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Specjalizujemy się w instalacji oraz serwisowaniu maszyn vendingowych, takich jak: fitomaty, automaty z jedzeniem, automaty do kawy czy dystrybutory do wody. Stawiamy na najlepsze produkty, dlatego nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami branży spożywczej Należą do nich: Mars , Coca-Cola, Maspex , Nestle, Mondelez, Sante

Chcemy, aby nasi Klienci mogli cieszyć się świeżymi artykułami z najwyższej półki. Prowadzimy również serwis naszych automatów. Dbamy o ich czystość oraz poprawne funkcjonowanie. Aby dostosować się do wymagań rynkowych, cały czas rozwijamy naszą ofertę i wprowadzamy do niej nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego proponowane przez nas maszyny są wyposażone w terminale płatnicze ,czytniki kart pracowniczych mayfair płatność telefonem.

Indywidualne rozwiązania dla Klientów

Naszym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z kontrahentami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dobrać ofertę idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Zanim przedstawimy dokładny opis proponowanych usług, przeprowadzamy rozmowy pozwalające nam zapoznać się z potrzebami potencjalnych Klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania. Nie ograniczamy się tylko do dystrybutorów żywności. Dbając o naszą planetę, promujemy również ekologiczne podejście do korzystania z zasobów przyrody. Udostępniamy specjalne automaty filtrujące wodę z kranu, co przekłada się na oszczędności oraz zmniejszenie produkcji plastikowych butelek, a w automatach kawowych stosujemy papierowe kubeczki.

Automaty vendingowe do szkół

Najlepszym przykładem dostosowania oferty do potrzeb Klientów jest Program Szkoła. Zdajemy sobie sprawę, że automaty vendigowe do szkół nie powinny być zaopatrzone w produkty stanowiące część zbilansowanej diety dzieci w wieku szkolnym. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotować odpowiednie menu, zawierające jak najwięcej składników odżywczych. Prowadzimy także rozbudowane akcje charytatywne. Razem z firmą Maspex uczestniczymy w rozweselaniu małych pacjentów szpitali przez malowanie oddziałów dziecięcych w całej Polsce. Link do strony Artysty: www.maciejkot.pl. Sponsorujemy wydarzenia sportowe i szkolne .

Posiadamy certyfikat „Złotego Płatnika”

Nasi Klienci to między innymi : Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Policja, Kancelaria Prezydenta, City Bank, Nest Bank, PKP, Bank PKO, Raben, Schenker, FM Logistic, Polsat Cyfrowy.