Blog

Maseczkomaty jako rozwiązanie dla centrów handlowych

Pandemia koronawirusa spowodowała, że przyszło nam żyć w zupełnie innym świecie niż do tej pory. Beztroskie spotkania ze znajomymi, czy zakupy w zatłoczonych galeriach handlowych, które tak niedawno były normą, jeszcze pewnie przez bardzo długi czas nie będą możliwe. Kolejne wytyczne, normy i obostrzenia, ale też zdrowy rozsądek i strach o własne zdrowie powodują, że zachowujemy dystans społeczny, a niechętnie noszone początkowo maseczki stały się codziennym towarzyszem naszego wyjścia z domu. 

Po trudnym okresie zamknięcia, galeria handlowe zaczęły działać na nowo, oferując nam namiastkę normalnego życia. Ich właściciele i zarządcy muszą się jednak zmagać z koniecznością zapewnienia restrykcyjnych warunków sanitarnych. Regularne odkażanie klamek i wózków sklepowych, a także zakupy w maseczkach nikogo już dzisiaj nie dziwią. Niestety czasem zdarza się, że w pośpiechu zapominamy o obowiązkowym zakryciu twarzy i przemierzanie galerii handlowej staje się niemożliwe. Z pomocą w tej sytuacji postanowiły przyjść firmy oferujące maszyny vendingowe, które do swojej oferty wprowadzają maseczkomaty

W dzisiejszych czasach w maszynach vendingowych można już znaleźć nie tylko napoje czy przekąski, ale też maseczki. Jest to świetne rozwiązanie do galerii handlowych i innych miejsc użyteczności publicznej, ponieważ umożliwia klientom komfortowe i higieniczne zaopatrzenia się w maseczkę, rękawiczki jednorazowe, a nawet płyn odkażający. Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości, a odkażenie przycisków dla obsługi galerii handlowej nie stanowi większego problemu. Dzięki temu właściciele galerii zapewniają klientom środki bezpieczeństwa, dla klientów natomiast wyjście z domu bez maseczki nie oznacza konieczności rezygnacji z zakupów.

Maseczkomaty są zatem świetnym rozwiązaniem dla centrów handlowych, poprawiają bowiem bezpieczeństwo klientów.