O firmie

Firma BATEX Instalacja i Serwis Automatów Vendingowych, oraz Dystrybutorów Wody

firma Batex działa na rynku od 2000r. zajmujemy się instalacją i serwisowaniem automatów sprzedających
Naszym celem jest stworzenie najwyższej jakości serwisu, który będzie dostarczał przekąski i napoje do naszych automatów, zwracając szczególną uwagę na świeżość i jakość dostarczanych produktów. Oraz czystość i sprawność naszych automatów vendingowych.
W tym celu Firma Batex związała się z wiodącymi producentami branży spożywczej jak : Mars , Coca-Cola, Maspex , Nestle, Mondelez, Sante

Kierujemy się zapewnieniem kompleksowej oferty naszym klientom, tak aby po jednym zgłoszeniu mieli zapewnione automaty do przekąsek napoi, kawy i dystrybutory do filtrowania wody.

Nasza oferta jest stale unowocześniana i poszerzana o kolejne rozwiązania ułatwiające naszym klientom dokonywanie zakupów w naszych automatach vendingowych.

Automaty są wyposażane w terminale płatnicze ,czytniki kart pracowniczych mayfair płatność telefonem.

Dla naszych klientów dobieramy indywidualne rozwiązania i pomagamy w wyborze najlepszego automatu oraz doborze odpowiedniego asortymentu.

Zależy nam na długotrwałej współpracy, oraz bardzo dobrych relacjach z naszymi kontrahentami.

Potrafimy słuchać klientów oraz dostosowywać się do ich stale rosnących oczekiwań, dzięki czemu oferujemy najnowsze, często unikalne rozwiązania oraz oferujemy udoskonalone automaty vendingowe, kawomaty, dystrybutor wody z gazem oraz inne automaty sprzedające gotowe dania, BHP itp.

Odpowiedzialność

Dobrym przykładem dostosowania się do potrzeb naszych klientów jest program szkoła.

W program ten zakłada odpowiednie dobór produktów odpowiedni do zbilansowanej diety dzieci w wieku szkolnym.

Razem z firmą Maspex uczestniczymy w rozweselaniu małych pacjentów szpitali przez malowanie oddziałów dziecięcych w całej Polsce. Link do strony Artysty www.maciejkot.pl

Sponsorujemy wydarzenia sportowe i szkolne.

Posiadamy certyfikat „Złotego Płatnika”

W trosce o środowisko w automatach kawowych stosujemy papierowe kubeczki .

Promujemy w śród naszych klientów korzystanie z dystrybutorów filtrujących wodę z kranu. Co przekłada się na oszczędności dla klienta jak również ograniczenie emisji spalin przez samochody ciężarowe dostawców wody w butlach, produkowania plastikowych butelek itp.

Klienci :
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Warszawski , Politechnika Warszawska, Policja, Kancelaria Prezydenta, City Bank , Nest Bank , PKP, bank PKO,
Raben, Schenker ,FM Logistic, Polsat Cyfrowy. I wiele innych .