Blog

Potrzebujesz wody w biurze? Zainwestuj w dystrybutor!

Przepisy BHP wymagają, by pracodawca zapewnił wszystkim swoim pracownikom nieograniczony dostęp do wody pitnej. Nie warto jednak decydować się na kupowanie wody butelkowanej - w ten sposób nie tylko ponosimy wysokie koszty, lecz również przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska i produkcji plastiku. Dlatego warto postawić na proste i praktyczne rozwiązanie, jakim są dystrybutory do wody.

Czytaj więcej...

Rodzaje automatów na napoje i przekąski

Automaty vendingowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Rozróżniamy więc m.in. automaty do napojów, automaty do słodyczy, a także automaty z przekąskami czy automaty z gotowymi daniami. Tym, co je łączy, jest możliwość dokonania transakcji bez konieczności zatrudniania sprzedawcy. Mogą się jednak różnić pod względem konstrukcji, a także przechowywania i wydawania zamówionych produktów. Poniżej przedstawiamy krótką listę automatów najczęściej spotykanych w przemyśle.

Czytaj więcej...

Zasady działania automatów vendingowych

Maszyny vendingowe to nic innego jak zmechanizowane lub mechaniczno-elektryczne automaty sprzedające różnego rodzaju produkty. Umieszczając automaty sprzedażowe w biurze, przede wszystkim zaoszczędzimy na kosztach generowanych przez dodatkowego pracownika, a także zapewnimy zatrudnionym na miejscu osobom szybki i łatwy dostęp do jedzenia lub zimnych i gorących napojów bez względu na porę dnia. Rozwój technologii sprawił, że automaty vendingowe cechują się obecnie coraz większym zróżnicowaniem zarówno pod względem mechanizmów działania, jak i ofert oraz możliwości. Fakt, że działają one nieprzerwanie przez całą dobę i nie wymagają czasochłonnej wycieczki do sklepu, sprawia, że coraz częściej korzystamy z nich na co dzień.

Czytaj więcej...